Co robimy?

Wielu młodych ludzi czuje się dziś zagubionych, zmęczonych i „nie dość dobrych”, by sprostać wyzwaniom współczesnego świata. My jesteśmy po to, by wspierać i wspólnie pokonywać takie trudności.

Wsparcie finansowe dla działalności twórczej

Robisz coś naprawdę wartościowego, ale nie możesz samodzielnie sfinansować rozwoju projektu? Oferujemy wsparcie finansowe dla wybranych twórców, których bieżąca sytuacja finansowa stanowi barierę w rozwoju działalności twórczej.

Konsultacje w zakresie rozwoju osobistego

Bywa, że moment wejścia w dorosłe życie wiąże się z silnym poczuciem zagubienia oraz frustracji. Jeśli nie wiesz, co chcesz robić w życiu, którą drogą pójść, jak wyznaczyć sobie cele i je realizować, zawsze możesz o tym z nami porozmawiać online.

Popularyzacja wiedzy o zdrowiu psychicznym

Uważamy, że o dobrostanie i zdrowiu psychicznym wciąż mówi się za mało. Wiele osób doświadcza bardzo trudnych momentów w życiu, nie mając odpowiedniej bazy i narzędzi. Budujemy ścieżki do takich zasobów – szybkie i bezpieczne.

Zachęcanie do prowadzenia aktywnego trybu życia

Choć popularne „idź, pobiegaj” nie jest rozwiązaniem problemów osób w kryzysie zdrowia psychicznego, aktywny tryb życia potrafi zmienić sporo na lepsze. Nie musisz wierzyć nam na słowo, ale może nasze działania staną się inspiracją.

Okazjonalna działalność wydawnicza

Pracujemy nad kilkoma książkami, które w naszej ocenie powinny ujrzeć światło dzienne. Jeśli marzysz o wydaniu własnej książki, ale tradycyjne metody wydawnicze zawodzą, możesz porozmawiać z nami o różnych możliwościach wsparcia.

Dofinansowanie studiów, warsztatów i szkoleń

Wiemy, że największą przeszkodą w rozwoju osobistym potrafi być nie brak chęci, ale pieniędzy na rozwój. Dlatego wspieramy finansowo osoby w trudnej sytuacji materialnej, która uniemożliwia im rozwój pasji i rozwinięcie skrzydeł.